Výroba dekorativních ozdob – práce z domova recenze

Ačkoliv chodím do klasického zaměstnání a s penězi jsme vždy celkem obstojně vycházeli, když se od nás odstěhovaly naše děti, najednou jsem měla pocit, že mám příliš volného času. Z počátku mě celkem bavilo odpočívat u televize, ale po čase jsem si říkala, že by ten čas bylo vhodné využít nějak efektivně. Napadlo mě tedy, že bych si mohla najít nějakou práci z domova. Peníze navíc se vždycky hodí a mohli bychom si tak dopřát třeba pěknou dovolenou, nebo mít více peněz na dárky po svoje děti. Ta myšlenka se mi zamlouvala čím dál víc a tak jsem začala hledat. Nevěděla jsem ale, že to bude tak obtížné. Podle práce z domova diskuzí jsem zjistila, že spousta inzerátů jsou pouhé podvody. Bála jsem se, abych nenaletěla a nepřišla o peníze.

Nabídky, které byly chváleny, většinou souvisely s prací na počítači a kromě základního psaní ( a to ještě pomalu), toho moc neumím. Potom jsem ale narazila na nabídku firmy Selvintech s.r.o., která byla pro mě jak dělaná. Jednalo se o výrobu ozdobných a dekorativních předmětů. Vždy mě velmi bavilo něco tvořit a vyrábět. Proto jsem kontaktovala firmu Selvintech s.r.o. Odepsala mi paní Jana Háteová, která mi podala více informací. Byla velmi milá a vypadalo to, že se ji dá věřit, proto jsem se rozhodla objednat si první várku komponentů na výrobu a začít. S prvními pár kousky jsem si lámala hlavu, ale potom mi to začalo jít pěkně od ruky. Když jsem měla hotovo, zaslala jsem zpět na firmu a s napětím čekala, zda jsem naletěla a pracovala zadarmo, nebo mi peníze přijdou. A světe div se, přišly! Několik kousků mi bylo poslaných zpět na opravu, ale dnes už bych řekla, že to umím dokonale.

Z výroby dekorativních ozdob se stal můj koníček, který mi navíc vydělává peníze. Moje práce z domova zkušenost je tedy velmi pozitivní. Můžu tuto práci doporučit každému, kdo nemá po večerech co dělat a je alespoň trošku manuálně zručný.

Doufám, že Vám tato moje Selvintech recenze a zkušenosti pomohli se rozhodnout. Selvintech diskuze jsou dozajista taktéž pozitivní. Moje zkušenost je kladná a proto doporučuji každému, kdo se chce zapojit, ať to vyzkouší. Jak se přece říká ,,za zkoušku nic nedáš“.

Pokud máte zájem si přivydělat také tímto způsobem, tak můžete využít kontaktní formulář, nebo se podívat na stránky Selvintechu http://www.dekorativni-ozdoby.cz/.