Psaní článků z domova

Jako maminka na mateřské jsem si s penězi nemohla příliš vyskakovat. Ačkoliv přítel vydělával docela slušně, nechtěla jsem si mu říkat o každou korunu a mateřská mi pokryla tak akorát potřeby pro dítě. Když jsem si ale chtěla koupit něco nového na sebe, nebo zajít s kamarádkami na kávu, musela jsem počítat, jestli si to vůbec můžu dovolit. Když jsem zjistila, že ne, raději jsem přestala chodit kolem butikům a kamarádkám jsem se vymlouvala, proč nemůžu jít s nimi. Jednoho dne jsem si ale řekla dost a rozhodla jsem se najít nějakou práci z domova, kterou bych mohla vykonávat, aniž bych svoje dítě musela někam odkládat a neměla na něj dostatek času.

Hledání práce šlo docela špatně, protože práce z domova recenze byly plné upozornění na podvodné firmy, které z lidí lákají peníze, místo aby jim opravdu pomohli nějaké vydělat. Až jsem narazila na nabídku psaní článků. Protože mě psaní již na základce velmi bavilo, práce z domova diskuze byly plné pozitivních ohlasů a neměla jsem v podstatě co ztratit, rozhodla jsem se to zkusit.

Nejprve to byl pro mne docela oříšek a nad každým článkem jsem dumala i několik hodin. Když jsem se ale naučila, jak mají články asi vypadat a co mají obsahovat, začalo mi to jít lépe od ruky. Dnes už si tímto způsobem vydělávám několik tisíc korun měsíčně. Píši většinou, když jde malý spát, takže na něj mám pořád dostatek času. Nemusím si už příteli říkat o peníze a mohu si dovolit koupit si, co se mi líbí, zajít s kamarádkami občas na kávu a ještě i zvládnu něco ušetřit.

Díky mé práce z domova zkušenosti mohu tento způsob přivýdělku vřele doporučit dále. Moc se mi líbí, že pracuji jen tehdy, kdy mám čas a je jen na mě, kolik peněz si vydělám. Dokonce jsem začala uvažovat, že se po mateřské vůbec nevrátím do práce a psaní článků se stane mým hlavním příjmem.

Pokud máte zájem i Vy přidat se do skupiny copwriterů, tak se určitě podívejte na stránky https://www.copywriting.cz/ a přečtěte si bližší informace.