Prodej kosmetiky

Je vůbec možné sehnat spolehlivou práci z domova, díky které se dají opravdu přivydělat peníze? Jako maminka na mateřské jsem hledala práci, kterou bych mohla dělat ve volných chvílích a mohla si tak díky vydělaným penězům dopřát to, na co mi z mateřské nezbývá. Ačkoliv jsem pročítala různé práce z domova recenze, většinou jsem narazila na samé podvody a několikrát jsem dokonce o nějaké peníze přišla.

Práce z domova zkušenosti

Už jsem chtěla hledání vzdát a smířit se s tím, že úsporný režim budu muset dodržovat, dokud se nebudu muset vrátit do práce. Potom jsem ale narazila na inzerát, který nabízel přivýdělek formou prodeje kosmetiky světově známé značky Avon. Ačkoliv jsem k tomuto způsobu práce byla vždy skeptická, když jsem si uvědomila, že firma nabízí převážně kosmetiku a hygienické potřeby, které používá každý, rozhodla jsem se to zkusit.

Ze začátku jsem oslovila pár mých nejbližších kamarádek, které se staly mými pravidelnými zákaznicemi a díky prodeje na internetu a doporučování kamarádky, se můj počet zákazníků začal rozrůstat. Nyní si díky nenáročné práci přivydělám k mateřské 5 000 Kč měsíčně.

Z něčeho, čemu jsem ze začátku vůbec nevěřila, se stala moje radost a věřím, že do budoucna se díky Avonu nebudu muset vrátit do práce a stane se z něho můj hlavní příjem. Díky práci, kterou si můžu časově přizpůsobit přesně podle sebe, bych tak měla dostatek času na svou rodinu.

Pokud tedy přemýšlíte, zda tento přivýdělek také vyzkoušet, tak za sebe ho můžu jedině doporučit. Navíc registrací získáte na výrobky, které stejně každý den používáte, slevu. Můžete tedy nakupovat chytře a kromě toho na tom vydělat peníze.

Pokud stejně, jako dřív já hledáte různé práce z domova diskuze, potom si možná ušetřete čas a spolehněte se na spolupráci s firmou s mnohaletou tradicí. Navštivte jejich stránky https://www.avon.cz/ a zjistěte jak se můžete stát Avon lady.