Operátor call centra – práce z domova recenze

Když jsem skončila bez práce, začala jsem mít i zdravotní problémy a myslela jsem si, že už snad žádnou práci neseženu. Bylo pro mě obtížné někam dojíždět a navíc jsem měla dvě děti, takže ani práce na směny nepřipadala v úvahu. Byla jsem už zoufalá, tak jsem hledala na internetu jakoukoliv možnost, jak pracovat z domova. Nabídek na práci bylo spousty, ale jsem dost nedůvěřivá a nechtěla jsem naletět. Proto jsem si pročítala práce z domova zkušenosti. Zjistila jsem, že se opravdu na internetu nachází mnoho podvodných. Nezbývalo mi ale nic jiného, než zkusit štěstí. Po pečlivém uvážení jsem odpověděla na nabídku práce od firmy Atoda, která nabízela práci operátora call centra z domova. S komunikací s lidmi jsem nikdy neměla problém, hledali i lidi bez zkušeností a nabízeli zaškolení. Jednání firmy mi přišlo velmi férové.

Po krátkém zaškolení jsem se mohla pustit do práce a začít přijímat první hovory a volat prvním klientům. Byla jsem velmi nervózní, jako asi každý, když se učí něco nového, ale po pár telefonátech ze mě nervozita opadla a musím říct, že mě tato práce velmi baví. Navíc dostávám velmi slušné finanční ohodnocení a jsem na tom lépe, než v mojí předchozí práci. Kromě toho mám více času na děti, protože si práci mohou časově přizpůsobit. Mám pocit, že všechno s přehledem s tíhám a když se děti vrátí ze školy, mám spoustu času se jim věnovat.

Práce z domova diskuze pro mne byly velmi cenné, abych nenaletěla podvodníkům, a teď jsem ráda, že můžu já předat své cenné zkušenosti s jednou spolehlivou firmou. Nikdy jsem nevěřila, že mě nějaká práce může tak bavit. Je pro mě velmi důležitý vstřícný přístup vedení firmy a jsem velmi ráda za finanční ohodnocení, které dostávám. Díky tomu už jsem na tom mnohem lépe i po zdravotní stránce.

Jelikož mám s touto firmou dobré zkušenosti, tak Vám ji mohu vřele doporučit. Navštivte stránky http://www.atoda.cz/ a dozvíte se víc. 🙂