Realitní makléř – práce z domova zkušenosti

Práce realitního makléře mi vždy přišlo jako něco, co mohou dělat pouze vyvolení. Ti, kteří na to mají schopnosti. Měla jsem za to, že já bych něco takového neuměla. Ovšem až do doby, když jsem kvůli snižování stavů přišla o práci a musela jsem hledat novou. V našem městě bylo pracovních příležitostí opravdu málo. Navíc pro ženu s malými dětmi. Nezbývalo mi tedy, než brát, co se dá. A právě v tu chvíli jsem narazila na nabídku práce realitního makléře. Velmi mě zaujal fakt, že práce se z velké části dá vykonávat z domova, takže pokud by mi děti onemocněly, nemusela bych být na neschopence.

Šla jsem tedy na pracovní pohovor, ale spíše ze zvědavosti. Nepředpokládala jsem, že by mě mohli přijmout. K mému údivu mi však bylo sděleno, že žádné zvláštní schopnosti mít nepotřebuji. Stačí, když se nebojím komunikovat s lidmi, umím dobře vystupovat a jsem ochotná se učit novým věcem. Když jsem odcházela z pohovoru, nebyla jsem si jistá, jestli je opravdu vše, jak říkají. Proto jsem prohledala i nejrůznější práce z domova recenze, ale nic negativního, kromě toho, že to chce určité úsilí a trpělivost, jsem nenašla. Tak jsem se rozhodla se do toho dát.

Absolvovala jsem školení, kde jsem se naučila, jak pracovat a mohla jsem začít. Nejprve jsem se ostýchala oslovovat lidi, ale po čase jsem zjistila, že na tom nic není. Provize byly velmi pěkné a opravdu se mi začalo dařit. Nyní jsem velmi ráda, že jsem o svou původní práci přišla, neboť v dnešní době se mám mnohem lépe.

Ráda bych proto přispěla do práce z domova diskuze svou zkušeností s prací realitního makléře, která mě velmi baví. Dává mi nejen peníze, ale i spoustu času, který jsem při předchozí práci na směny rozhodně neměla. Skoro by se dalo říci, že jsem našla práci svých snů, ve skvělém kolektivu a za skvělých podmínek.

Moje zkušenost vyplývá ze spolupráce s firmou Remax Czech. Pokud byste měli zájem si také vydělávat a být sám pánem svého času, tak navštivte web http://www.remax-czech.cz/ a zkuste to, určitě jen získáte.